Meie tooted

Kiudoptiline kaabel

Kiudoptiline kaabel, mida nimetatakse ka kiudoptiliseks kaabliks, on komplekt, mida kasutatakse teabe edastamiseks valgusimpulsside kaudu. Kiudoptilised kaablid on valmistatud ühest või mitmest kiudoptilisest kiust, tugevdatud ja kaitstud spetsiaalse materjaliga, et neil oleks telekommunikatsiooniliinide ehitamisel head füüsikalised omadused.

Optiline kiud on tehnoloogia, mis võimaldab valgusel liikuda mööda õhukesi klaastorusid. Klaastorud on spetsiaalse läbimõõduga, ühemoodiliste ühenduste jaoks tavaliselt 9/125. Erinevate tehnoloogiate abil toodetud kiud garanteerivad standardite G652D, G657 A1, G657 A2 toru näidatud painderaadiuse. Kiud südamikud on tindiga värvitud erinevates värvides, mis muudavad ühenduse kaabli südamike ühendamisel hõlpsasti.

Jeral on erinevat tüüpi kaableid, mis sõltuvad rakendusalast, näiteks:
1) pealiini kiudoptiline kaabel
2) FTTH tilk fiiberoptiline kaabel
3) siseruumides paiknev kiudoptiline kaabel
4) kanaliga fiiberoptiline kaabel
Erinevat tüüpi kaablid koosnevad erinevatest komponentidest ja neid kasutatakse erinevate rakenduste jaoks. Mõni rakendus nõuab veekindlust, suurt mehaanilist tugevust, UV-kiirgust ja selle jõudluse parandamiseks tugevdame kaablis mõnda materjali (terastraat, RFP, aramiidlõng, želee, PVC-toru jne).

Jera integreeris edukalt kiudoptilise kaabli lahenduse GPON, FTTx, FTTH võrkude ehitamiseks. Meie optikakaablit saab kasutada keskhoonel või viimase miili marsruutidel tööstushoonete, raudtee- ja maanteetranspordi, tööstushoonete, kuupäevakeskuste ja muu jaoks.

Meie kaablit kontrolliti tehase laboris või kolmanda osapoole laboris, kontrollimisel või testimisel, sealhulgas sisestuskadude ja tagasivoolukadude katse, tõmbetugevuse katse, temperatuuri ja niiskuse tsüklikatse, UV vananemistesti jms, mis vastavad IEC-60794, RoHS standarditele ja CE.

Jera pakub kõiki seonduvaid passiivse optilise võrgu jaotustarvikuid, näiteks: fiiberoptilise kaabli klamber, fiiberoptilise kaabli nöörid, fiiberoptiliste ühendussulgurid, fiiberoptiliste ühenduskarpide jms

Edasise teabe saamiseks võtke palun meiega ühendust!